Sobota, 23 Styczeń 2021 r. ,   Ildefonsa, Rajmunda

Stokado Sp. z o.o.

   8
Magazyny samoobsługowe są powszechne w wielu krajach, w Polsce również cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Ludzie z reguły nie używają balkonów do przechowywania czegokolwiek, ale wynajmują specjalne powierzchnie self storage. Rzeczy poza sezonem, stare archiwa, przestarzały sprzęt komputerowy, sprzęt ogrodniczy, sprzęt kempingowy, materiały wykończeniowe, opony wszystko to znacznie bardziej zakłóca życie w mieszkaniu, domu lub garażu. Wyrzucanie dobrych rzeczy nie jest dobrym rozwiązaniem, ale przechowywanie ich jest kłopotliwym biznesem. Wyjściem z sytuacji jest usługa świadczona przez firmę Stokado, która wynajmuje magazyny samoobsługowe w 4 miastach.

Czym są magazyny samoobsługowe?

Self storage to samoobsługowy magazyn przeznaczony do przechowywania mienia osobistego. Zwykle jest wynajmowany w specjalistycznej firmie takiej jak Stokado na określony czas, istnieje jednak możliwość wydłużenia okresu najmu lub zrezygnowania. Magazyny do wynajęcia są ogrzewane, utrzymują niezbędny poziom wilgotności, dzięki czemu rzeczy zachowują atrakcyjny wygląd. Po zawarciu umowy klient samodzielnie korzysta z komórki/boksu,  w dogodnym dla siebie czasie, przywożąc lub wywożąc potrzebne mu przedmioty.

Korzyści, jakie gwarantują magazyny do wynajęcia od firmy Stokado

Korzystając z magazynów do wynajęcia od firmy Stokado przedmioty są utrzymywane w czystości, cieple, a co najważniejsze, z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa. Ta nieruchomość obejmuje magazyny wewnętrzne z pojedynczymi komórkami magazynowymi o powierzchni od 1 do 25 metrów kwadratowych. A także magazyny samoobsługowe zewnętrzne od 3 do 30 metrów kwadratowych. W tym przypadku osoby wynajmujące mają zapewniony bezpośredni podjazd dla samochodu, całodobowy monitoring oraz stałą ochronę. Komórki self storage są wynajmowane zarówno klientom prywatnym, jak i korporacyjnym.

Główne cechy magazynów samoobsługowych self storage

Główne cechy magazynów do wynajęcia to ich geograficzna atrakcja dla stolic i dużych centrów finansowych i biznesowych, a także niski próg wejścia na rynek oraz niskie koszty utrzymania i zarządzania w porównaniu z innymi rodzajami nieruchomości. Z punktu widzenia inwestycji magazyny samoobsługowe self storage charakteryzują się szybkim okresem zwrotu i stabilnym dochodem.

Przechowywanie zapasów w magazynie do wynajęcia może być idealnym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw handlowych, które dbają o efektywne wykorzystanie zasobów. Usługi firmy Stokado powodują, że handlowcy nie będą musieli płacić dodatkowo za czynsz i utrzymanie w postaci dodatkowych pomieszczeń magazynowych. Jedyny koszt do niska cena najmu.

Ponadto towary są dostępne o każdej porze dnia przez 24/7 przez cały rok. Wynajmowanie magazynów samoobsługowych self storage następuje na elastycznych warunkach, nie ma ograniczeń czasowych, z boksu lub komórki można korzystać zarówno przez tydzień jak i kilka lat. Z kolei w przypadku biur z aktywnym przepływem pracy umieszczenie archiwów w bezpiecznym miejscu pomoże uniknąć ograniczania przestrzeni pomieszczeń.
Adres
ul. Opolska 178
52-014 Wrocław
Strona WWW
Telefon
NIP
8992745172
REGON
022172988Znajdująca się w Łodzi agencja reklamowa Reklamowe24 działa na rynku od wielu lat. Zajmuje się produkcją i znakowaniem gadżetów promocyjnych....
W Polsce działa coraz więcej niewielkich, a czasami wręcz mikroskopijnych browarów. To już nie tylko te funkcjonujące przy restauracjach czy...
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, jeżeli chcecie szybko i sprawnie sprzedać swoje pojazdy. Nasz skup aut to miejsce, gdzie...